Selekto sipas etiketimit:

  Të fundit

  • Financier

   Mia Organic
   Tirana
   • Orar të plotë
   • 9 muaj më parë
  • Web Developer

   CMS Junkie
   Tirana
   • Orar të plotë
   • 9 muaj më parë
  • Internet Technology (IT)

   Alb Juris
   Tirana
   • Orar të plotë
   • 9 muaj më parë
  • Arkitekt/e

   Mobileri Ro-Al
   Tirana
   • Orar të plotë
   • 9 muaj më parë
  • Instruktore Zumba

   Testela
   Tirana
   • Orar të plotë
   • 9 muaj më parë
  Shfaq më shumë

  Punet e reklamuara

  Software Developer

  Tirana Orar të plotë

  tolasoftwareservices.com in collaboration with nsoftware.com are looking for programmers in Albania. Anyone who’s a quick learner and thinks he/she can

  Motorist

  Tirana Orar të plotë

  Shoqëria FEAR sh.p.k. ka hapur konkurs për plotësimin e pozitës: Motorist Aplikantët duket të jenë të pajisur me me Leje

  Inxhinier ndërtimi

  Tirana Orar të plotë

  Enternal sh.p.k hap pozitë të lirë pune për inxhinier ndërtimi në zbatim. Firma “Enternal sh.p.k” kërkon punonjës Inxhinier Ndërtimi në

  Postoni rezymen falas!

  Gjeni punë shpejt dhe lehtë!
  Paraqitni CV tuaj profesionale, krijoni profilin tuaj dhe gjeni punën e ëndërruar.

  Postoni rezymen tuaj

  Statistika

  Shikoni se sa punë janë postuar!

  • 14 Punë të postuara
  • 3 Rezyme
  • 3 Punë të mbushura
  • 14 Kompani
  • 2,661 Anëtarë

  Partnerët

  Partnerët tanë me të cilët kemi bashkëpunim të vazhdueshëm!

  City
  FB PROFIL

  Për ne

  Puna.infosite.co ështw portal lider kushtuar punësimit.

  Puna.infosite.al është portal pune online, informues dhe këshillues i cili ka për qëllim të ju ndihmoj të gjithë juve që jeni në kërkimin e punës adekuate për ju dhe të ndihmoj kompanitë për të gjetur punëtorët adekuatë.

  Më shumë

  Për Kompanitë!

  Postoni punën tuaj Falas!
  Gjeni kandidatët e preferuar dhe profesional zhvilloni biznesin tuaj tani.

  Postoni punën

  Lajmet e fundit

  siguria-online-696x464

  Histori e vërtetë: Pse duhet t’i ndryshoni fjalëkalimet rregullisht?

  Rishtazi një e njohura ime më kontaktoi për të kërkuar ndihmë me riaksesimin e llogarisë së kompanisë në Instagram. Dukshëm dikush kishte marrë fjalëkalimin e Instagramit pasi kishte filluar të postonte mesazhe pa lidhje! Sugjerimi i menjëhershëm ishte ndryshimi i fjalëkalimit në Instagram së bashku me atë të adresës së email-it. Pastaj e provoi të ndryshonte

  Vazhdo leximin

  A është koha për një punë të re?

  Puna konsiderohet si njëri nga faktorët kryesorë të zhvillimit të individit. Të bësh punën që ke ëndërruar gjithmonë padyshim se është një kënaqësi shumë e madhe pasiqë në këtë rast edhe produktiviteti juaj në vendin e punës është në një nivel tjetër. Ndodh shpesh që të lodhemi shumë në punën tonë të përditshme e shumë

  Vazhdo leximin

  7 mënyra të të menduarit që ju duhen të arrini suksesin

  Arritja – Lufta drejt suksesit është në shumë raste mendore, fizike dhe mbi të gjitha lidhet me pozitivitetin, motivimin dhe vullnetin tuaj për të çuar deri në fund atë që dëshironi  Çfarëdo po luftoni të bëni, këto shtatë rregulla do t’ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja më shpejt dhe me më shumë siguri. Ne të gjithë

  Vazhdo leximin